30 Detsember 2019

 

On reede lõuna kui kohtume Roland Visnapuuga tema töökohas Estonia Resort Hotel & Spa’s restoran Noot. Restoran on alles avatud, kuid inimesed juba sagivad. Õnneks leiame rahulikuma koha ja saan uurida, mis mees ta selline on ning miks ta Pärnusse otsustas kolida.

Kõik
27 Detsember 2019

“Ülemiste City on tuleviku suunanäitaja. Oleme rahvusvahelise haarde ja Põhja-Euroopaliku töökultuuriga innovaatiline linnak, mis pakub parimat töö- ja arengukeskkonda. Siin on olemas kõik vajalikud igapäevateenused.” – just niimoodi kirjeldatakse Ülemiste City’t nende kodulehel. “See on paik, kus kohtuvad värsked ideed ja jätkusuutlik mõtteviis”

Kõik
02 September 2019

Tihti on jäänud kõrvu kõlama, et mida sellest puljongist ikkagi teha saab või kuidas kasutada. Tegelikult on kõik ju väga lihtne. Supitegemisel asenda vesi puljongiga. Paned puljongi keema, lisad meelepärased koostisosad ja lased podiseda, kuni kõik on valmis. Jääb ainult nautida.

Kõik
19 August 2019

Meie puljongite ja kastmetega on selline lugu, et põhimõtteliselt leiad need pea igast suuremast toidupoest, nt Selver, Rimi, Maksimarket, Coop, Comarket, Prisma, Tallinna ja Tartu Toidumaailm, Solarise Toidupood, Viimsi ja Pärnu Delice, Stockmanni Toidumaailmast.

Kõik
Naturaalne puljong
15 August 2019

Puljongit on tehtud juba aastatuhandeid, alates iidsest Hiina meditsiinist kuni tänapäevani välja! Ka meie enda vanemad ja vanavanemad keetsid puljongit ise. Mõni keetis seda 4 tundi, teine aga 8 tundi. Alati läksid potti värsked ja naturaalsed toorained, sest just nii sai kõige parema puljongi.

Kõik
29 Mai 2019

Tugeva ja hea tervise tagavad tervislik toitumine, elustiil ja keskkond. Just need kolm tegurit on olulised maksimaalse paljunemisvõime loomisele nii meestel kui naistel.

Kõik
02 Aprill 2019

Aasta tagasi pärast Gastro Helsinki 2018 messi saime aru, et eksportimiseks oleks meil vaja lisaks Eesti Veterinaar- ja Toiduameti tunnustusele ka mõnda suuremat ja rahvusvahelisemat sertifikaati!

Kõik
15 Märts 2019

Käesoleva projekti peamiseks ülesandeks oli Puljong OÜ tehnoloogiliste võimaluste kaardistamine ning nende analüüs lähtuvalt ettevõtte uute toodete omaduste soovist.

Kõik
12 Märts 2019

Tead, kuidas vähendada tablettide tarbimist? See on hästi lihtne. Vastus peitub naturaalses puljongis!

Kõik
Puljongid
11 Märts 2019

Kuidas käib uue puljongi väljatöötamine? See on iseenesest üpriski pikk protsess. Algab see ideest, et võiks mingi uue puljongi teha!

Kõik