02 September 2019

Tihti on jäänud kõrvu kõlama, et mida sellest puljongist ikkagi teha saab või kuidas kasutada. Tegelikult on kõik ju väga lihtne. Supitegemisel asenda vesi puljongiga. Paned puljongi keema, lisad meelepärased koostisosad ja lased podiseda, kuni kõik on valmis. Jääb ainult nautida.

19 August 2019

Meie puljongite ja kastmetega on selline lugu, et põhimõtteliselt leiad need pea igast suuremast toidupoest, nt Selver, Rimi, Maksimarket, Coop, Comarket, Prisma, Tallinna ja Tartu Toidumaailm, Solarise Toidupood, Viimsi ja Pärnu Delice, Stockmanni Toidumaailmast.

Naturaalne puljong
15 August 2019

Puljongit on tehtud juba aastatuhandeid, alates iidsest Hiina meditsiinist kuni tänapäevani välja! Ka meie enda vanemad ja vanavanemad keetsid puljongit ise. Mõni keetis seda 4 tundi, teine aga 8 tundi. Alati läksid potti värsked ja naturaalsed toorained, sest just nii sai kõige parema puljongi.

29 Mai 2019

Tugeva ja hea tervise tagavad tervislik toitumine, elustiil ja keskkond. Just need kolm tegurit on olulised maksimaalse paljunemisvõime loomisele nii meestel kui naistel.

Puljong, Kõik/Tervis
02 Aprill 2019

Aasta tagasi pärast Gastro Helsinki 2018 messi saime aru, et eksportimiseks oleks meil vaja lisaks Eesti Veterinaar- ja Toiduameti tunnustusele ka mõnda suuremat ja rahvusvahelisemat sertifikaati!

15 Märts 2019

Käesoleva projekti peamiseks ülesandeks oli Puljong OÜ tehnoloogiliste võimaluste kaardistamine ning nende analüüs lähtuvalt ettevõtte uute toodete omaduste soovist.

12 Märts 2019

Tead, kuidas vähendada tablettide tarbimist? See on hästi lihtne. Vastus peitub naturaalses puljongis!

Puljong, Tervis
Puljongid
11 Märts 2019

Kuidas käib uue puljongi väljatöötamine? See on iseenesest üpriski pikk protsess. Algab see ideest, et võiks mingi uue puljongi teha!

Puljong