Meie puljongite ja kastmetega on selline lugu, et põhimõtteliselt leiad need pea igast suuremast toidupoest, nt Selver, Rimi, Maksimarket, Coop, Comarket, Prisma, Tallinna ja Tartu Toidumaailm, Solarise Toidupood, Viimsi ja Pärnu Delice, Stockmanni Toidumaailmast.

Paraku ei pruugi olla kõiki meie tooteid väiksemates toidupoodides, aga sinna me ei saa midagi parata. Igal poel on oma sortimendi reeglid, seega nt ühes toidupoes võib olla kõik meie tooted, teises aga ainult osa sortimendist. Sellest pole aga lugu, sest õnneks on suuremaid toidupoodisid pea iga nurga peal!

 

Kus meie tooted poes asuvad? 

 

Enamasti on meie tooted puu-ja juurviljaosakonnas külmetis või salatiletis. Viimases just meie uued salatikastmed Herby ja Chimmy. Samas, mõnes poes asuvad nad natuke teises kohas, nt Solarise Toidumaailmas asuvad puljongid ja kastmed "muna, või ja majoneesi" letis. Samuti Coopi ja Comarketi poodes asuvad nad kastmete letis, mitte puu-ja juurviljaosakonnas. Seega ära heida meelt kui need ei ole seal, kus nad võiksid olla. Vaata ka kastmete letti :) 

 

Ennist sai öeldud, et igal poel on oma sortimendi reeglid ja ostujuht otsustab, mis tooted võiksid poes müügil olla. Sellistel puhkudel, kus sa ei leia enda lemmikut toodet, on see siis meie või kellegi teise ettevõtte oma, tasub alati poodi kirjutada ja küsida, et kas neil on võimalik võtta see toode sortimenti. Näiteks üks meie toodete fänn ei leidnud enda lemmikut toodet ühest Elva poest. Küsis ka meie käest, et kas ongi nii, et seda seal poes ei ole. Kahjuks ei olnud, aga soovitasime kirjutada poodi ja paluda sortimenti võtta. Läks natuke aega mööda ja see inimene kirjutas, et kirjutamisest oli kasu, sest nüüd võetakse see toode poodi müügile. Lõpp hea kõik hea. Seega, ära heida meelt kui toodet ei ole müügis - kirjuta ja see võib ära tasuda :) 

 

Puljongid ja kastmed