Pea 10 aastat tagasi sai asutatud Food Studio, mille algne eesmärk oli lihtsalt sõpradega kokku saada ja head sööki valmistada. Juhtus aga hoopis see, et jutt liikus kiiresti ja juba küsiti, et kas tulevad toidukoolitused teistele inimestele. Tulid küll ning see sai väga menukaks. Mida aeg edasi, seda populaarsemaks Food Studio sai. Meie käest küsiti ka üsna tihti, et kas meid saaks tellida ka koju, aiapeole või mõnele muule firmaüritusele. Võimaluste piires me seda ka pakkusime. Siiamaani oleme  hästi hakkama saanud, kuigi sellise võimaluse pakkumine on olnud vahel üsna keeruline. Keerulised olukorrad on meile aga alati meeldinud, sest need on meid edasi viinud ja on rattad liikuma pannud. 

 

Just sellepärast tegime päris enda Food Trucki!

 

 

 

Mis see tähendab?

See tähendab seda, et kui Sul on tulemas näiteks aiapidu aga süüa ei viitsi teha või pole võimalik, siis nüüd on sul võimalus tellida meie Food Truck koos kokkadega kohale.

 

Meie teeme head ja paremat süüa ning Sina saad mõnusalt seltskonnaga sumiseda. Või mis iganes Su idee on – kolleegidega minna rappa, firma suve- või sügispäevad või soovid teha töötajatele üllatust ning tellid meid enda tootmishoone juurde töötajaid toitlustama, näiteks eriline lõunapaus. Kõik on võimalik! 

 

Meie Food Trucki teeb eriliseks see, et meil on olemas 3 auguga gaasipliit, päris õige suitsuahi ja Big Green Egg! Lisaks muidugi kokkade pikk kogemus erinevate söökide valmistamisel ja serveerimisel. Oleme kindlad, et suudame ükskõik, mis ürituse muuta väga eriliseks!

 

Seega, kui Sul on mõttes juba mingi lahe idee, kus me saaksime abiks olla, siis võta ühendust, räägime võimalused läbi ja teeme ära!

Võta meiega ühendust