Miks pole enam lihtsalt Food Studio Puljongid? Miks me võtsime endale kaubamärgi FS Goods?

 

Kui me tegevust alustasime, olid meil ainult puljongid – sellepärast ka nimi Food Studio Puljongid. Puljongid on naturaalsed ning tehtud samal meetodil nagu kodus. Röstime alguses juurikad ja kondid, paneme vette keema ja laseme podiseda 12 tundi. Sina ei pea enam ise seda keetma, sest meie teeme selle Sinu eest ära. Tulemuseks on imehea kodune puljong, mis lisab roale maitset ja värvi! Lisaks, puljongit nimetatakse tänapäeval ka superfoodiks, sest see sisaldab palju erinevaid vitamiine ja mineraale, soodustab seedimist ja tugevdab immuunsüsteemi ning see on veel kõigest jääpealne tipp!

 

 

 

Praeguseks on meie tooteportfelli lisandunud ka erinevaid kastmeid - punase veini kaste, kookose-karri kaste, kaks salatikastet, kuus erinevat pastakastet ning viis koorekastet - koorene kukeseenekaste, koorene pastakaste, koorene piprakaste, koorene sidrunikaste ning Bechamel kaste. Kõik kastmed on samuti naturaalsed ehk ühtegi säilitusainet ei ole lisatud. Punase veini kaste on täiesti valmis kaste, mis sobib peaaegu igale lihale. Kuumuta ja serveeri. Sobib ideaalselt ka hautistesse ja ahjuroogadesse. Soovi korral võid lisada ka erinevaid ürte. Kookose-karri kaste on samal põhimõttel – kuumuta ja serveeri seda endale meelepäraste lisanditega. Kaste on parajalt vürtsikas ning sisaldab parimat kookospiima. Koorekastmed on naturaalsed valmiskastmed, mida on vaja ainult kuumutada ning roale peale valada.

 

Pastakastmeid me toodame Lõuna-Itaalias, sest seal on alati mõnusad ja värsked tomatid ning väga head ürdid ja juustud. Valikusse kuuluvad Tomato&Basil, Arrabbiata, Vodka Sauce, Tomaot&Sausage with Barolo Wine, 4Cheeses ja Carbonara. Kõik pastakastmed on säilitusainete- ning gluteenivabad. Arrabbiata ja Tomato&Basil on 100% vegan. Kastmed on tehtud nii nagu seda teevad Itaalia vanaemad – ainult ausad ja puhtad toorained. Vett ei ole lisatud, et kaste oleks õige konsistentsiga. Kastmete eripärast leiad rohkem infot meie kastmete rubriigist.

 

Nüüd jõuamegi FS Goods’i juurde. Mida see tähendab ja miks me just valisime sellise kaubamärgi? FS tähendab Food Studio, mis on juba tuntud nii toidukoolituste, ürituste korraldamise kui ka naturaalsete puljongite pärast. Goods on inglise keeles kaubad, sest kaupu toodame me ise ning lisaks toome ka maale. Goods-iga on ka selline huvitav asi, et „Good“ on inglise keeles „hea“, sest me toodame ikkagi kvaliteetseid ja häid tooteid! Selliseid, mis meile ka endale meeldivad. Siiski kõige tähtsam on, et need ka teile meeldiksid ja maitseksid!

 

FS Goods on kui omaette missioon, mille eesmärk on pakkuda inimestele kvaliteetset, ausat ja täisväärtuslikku toitu! Meie visioon on säästa inimeste aega, et nad ei peaks puljongit ega kastmeid ise keetma, vaid saaksid valmistada maitsvaid sööke kiirelt.